MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katılın.
akaryakıt-filopay

BÜTÇE VE ZAMAN TASARRUFU FILOPAY

FiloPay

BÜTÇE VE ZAMAN TASARRUFU FILOPAY

Filopay ile şirket araçlarınızla ilgili hiçbir şeyi düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Filopay sayesinde araçlarınızın finansmanı, bakım onarım ve sigorta gibi her türlü uğraş gerektiren işlemleri filo kiralama iş ortağınız tarafından yönetilir. Siz ise sadece işinizi yönetmekle ilgilenirsiniz. Bütçe derdiniz ortadan kalkar ve zamanınızın büyük bir çoğunluğu size kalır. Uzun dönemli araç kiralama durumlarında kiralama süresi boyunca araçlarınızla ilgili aklınıza gelebilecek her giderle kiralama şirketi ilgilenir.

Filo yönetiminizle ilgili bütün hizmetleri bir düşünün. Bu hizmetlerle siz ilgilenecek olsanız belki de işinizi yönetmeye fırsatınız bile kalmayabilir. Bütçenizi kontrol altında tutabilmek için büyük bir çaba sarf eder, bir de enerjinizden olursunuz. Fakat Filopay sayesinde tüm bu hizmetleri tedarikçinizden alırsınız ve işinizi yönetmek her zamankinden daha kolay bir hal alır. Aynı zamanda 7/24 çağrı merkezi hizmeti ile araçlarınızla ilgili her türlü sorun hızlıca çözülür. Araçlarınızı kullanan çalışanlarınızın da güvenliği sizin için ne kadar büyük bir önem teşkil ediyor tahmin edebiliyoruz. Bu sorun da 7/24 Çağrı Merkezi hizmeti sayesinde sizin omuzlarınıza yük olmaktan çıkıyor. Bu sayede çalışanlarınız için kesintisiz seyahat olanağı sağlarsınız ve siz de kesintisiz bir şekilde işinizi yönetmekle ilgilenebilirsiniz.

Mali raporlamaların altından kalkmak da büyük bir emek ister. Fakat Filopay sayesinde tüm giderlerinizi tek bir fatura ile takip edebilirsiniz. Onlarca fatura yığının sizde oluşturacağı strese son vererek incelemeniz gereken tek fatura ile zamanınızın büyük bir çoğunluğunu başka işlerinize ayırabilirsiniz. Fatura takip süreciniz kolaylaşır ve kağıttan tasarruf ederek çevreci özelliğinizle ön plana çıkabilirsiniz.

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir