MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katılın.
bireysel-kart

MetropolCard Artık Bireysel Kullanıma da Açık!

Genel

MetropolCard Artık Bireysel Kullanıma da Açık!

Yemek kartı sektöründe %100 yerli firma olma özelliği taşıyan ve üniversite, restoran, market, okul, KOBİ, holding gibi birçok sektör ve kurum ile işbirliği içerisinde olan MetropolCard, artık bireysel olarak da kullanılabilir!

Sektöründe ilklere imza atmak, ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmek, küreselleşmek ve güvenilir bir marka olmak hedefiyle yola çıkan MetropolCard, çok kısa zamanda hedeflerine ulaşmaya başladı. Küreselleşme ve güvenilir bir marka olma şiarı, hep ileriye bakan ve gelişime açık bir felsefe ile birleşiyor. Çağımızda dijitalleşme ve her alanda bireysel kullanım koşulu ise MetropolCard’ın da bireysel kullanımının önünü açıyor.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Yeni Fırsatlara Şans Verin!

Tek kartta birçok işlem yapılabilen, online kart işlemlerinde ileri ve kendini sürekli yenileyip geliştiren MetropolCard bireysel kullanım hizmetinde de sizlere fırsatlar sunuyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.  MetropolCard’ın mevcut olan IOS ve Android uygulamalarını indirip kredi kartınızı ekleyerek kart sahibi olabilirsiniz. Üyelikle beraber kazandıran avantajları da son derece cezbedici. Üyelik işlemi yapıp kartınızı tanıttığınızda herhangi bir harcama yapmadan 5 TL metropol ekstra kazanmış oluyorsunuz. Sonraki yüklemelerinizde ise %5 metropol ekstra kazanma fırsatı yakalıyorsunuz.

Dünyanın dijitalleşmesi, MetropolCard kullanıcıları için de büyük bir fırsat yaratıyor. Bu sayede artık herkes MetropolCard kullanıcısı olabilir. Temassız ödeme, online işlemler gibi teknolojik fırsatlar ile hayatınıza dair birçok ödeme işlemini kolaylaştırıyor.