MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katıl.
Şirketler İçin Yemek Kartının Avantajları

Şirketler İçin Yemek Kartı Avantajları

Genel

Şirketler İçin Yemek Kartı Avantajları

Hem şirketler hem de çalışanlar için yemek kartı avantajları yadsınamaz bir konumdadır. Genellikle şirketler, çalışan personele günlük yemek menüsü hazırlamaktansa yemek hizmetini, yemek kartı üzerinden temin etmeyi tercih ederler. Şirketlere tasarruf sağlayan bu adım, MetropolCard gibi alanında uzman, deneyimli ve yenilikçi çözümler üreten firmalar ile çalışıldığında birçok faydayı beraberinde getiriyor.

Küçük ve orta ölçekli firmalar çalışan sayıları gereği bazen yemekhane tercihinde bulunabiliyor. Ancak çalışanlara MetropolCard gibi yenilikçi çözümler sunan firmalar yerine yemekhane tercihinde bulunmak kişilerin seçme özgürlüğünü kısıtlayabilir. Şirketler yemek kartı tercihinde bulundukları zaman çalışanlar alerjilerine, yeme içme tercihlerine ve kendi özel diyetlerine uygun birçok seçeneğin arasından birini tercih edebilir, kendi kararı ile kendi günlük yemek tutarından harcama yapabilir. O halde yemek kartı avantajları nelerdir birlikte inceleyelim:

MetropolCard Restopay Yemek Kartı Avantajları

Yemek kartı avantajları arasında bulunan başlıca faktörlerden biri yemek kartlarının, çalışanlara sunduğu seçme özgürlüğü ve geniş market/restoran yelpazesidir. Gelin birlikte MetropolCard Restopay yemek kartı avantajları nelerdir inceleyelim:

  • Çalışanlar küsuratlarını tam tutarlar şeklinde ödeyebildikleri için yemeklere fazladan ücret ödemezler,
  • Çalışanlar yeme tercihlerinde özgür davranabilir ve böylelikle motivasyon ve verimlilik artar,
  • Çalışanlar ofis ortamından uzaklaşarak sosyalleşme imkânı bulur ve bu da kişilere farklı perspektifler kazandıracağı gibi çeşitli insan etkileşimleri sağlar.
  • Güvenlik riski taşıyan ödeme yöntemlerini elimine ederek suistimal ihtimalini ortadan kaldırır ve güvenli çözümler sunar,
  • Yeme içme noktalarında fiş alma, para üstü bekleme, fatura alma gibi aksiyonların önüne geçerek zamandan tasarruf sağlar,
  • İndirim ve ayrıcalıklar kazanabilirsiniz,
  • Temassız ödeme avantajı bulunur.

Yemek kartının sunduğu avantajlar elbette çalışan perspektifi ile sınırlı değil. Yemek kartları şirketlere ne gibi faydalar sağlar birlikte inceleyelim:

  • MetropolCard vergi muafiyeti sunarak nakit ödeme sistemine göre %100’e varan kazanç sağlar.
  • MetropolCard, 50 bin’i aşkın üye iş yeri ile faaliyet sürdürmektedir.
  • Öğle yemeği giderlerinden konaklama ihtiyaçlarına ya da yakıt ayrıcalıklarına kadar kurumsal firmalar için en özel ve etkili çözümler MetropolCard’ın avantajlarla dolu dünyasında sizlerle!

MetropolCard Nerelerde Geçerli?

MetropolCard’ın güncel olarak 35 binin üzerinde aktif faaliyet gösterdiği iş yeri bulunmaktadır. 35 bin iş yerinin yanı sıra MetropolCard, sektöründe öncü firma olarak en geniş ve yaygın market ağına sahiptir.
MetropolCard, 35 bin üye iş yeri ile faaliyet sürdürmektedir. Bununla birlikte sektördeki en yaygın market ağı ile geçerlilik sunar. GiftPay ve PetroPay gibi avantajlı kullanım imkanları yaratır. MetropolCard geçen üye iş yerlerini incelemek için tıklayınız.

MetropolCard hem çalışanlar hem de şirketler için birçok fayda sunar. Şirket masraflarınızı inovatif çözümler sunan yemek kartları ile azaltabileceğiniz gibi çalışanlarınızın yeme içme tercihlerine saygı göstererek şirket içi motivasyon ve güveni artırabilirsiniz. Şirketler için yemek kartı avantajları yalnızca bir alanla değil entegre sistemler halinde çalışan birçok alan ile bağlantılıdır. Bu anlamda uzun yıllar deneyime sahip, sektöründe öncü, memnun müşteri portföyü ile öne çıkan firmalardan biri olan MetropolCard’ı tercih ederek sizler de çalışan memnuniyetinizi artırabilir ve MetropolCard’lı olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

MetropolCard yemek kartı avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçin!