Kurum Açısından

MetropolCard kurumunuza özel tasarlamış olduğu kartlarla hem firma imajınızı güçlendirecek hem de kurumsal aidiyet olgusunun gelişimine katkıda bulunacaktır.

MetropolCard, sektöründe bir ilki yaşatarak akıllı kartları ONLINE çalışır duruma getirmiştir. Bu hizmeti ile beraber kurumunuza kayıp, çalıntı gibi çeşitli nedenlerle oluşabilecek ciddi kayıpların önüne geçilmesine olanak verecektir.

MetropolCard, şirketinizde birçok işyükü getiren konuda iş ortaklığınıza soyunarak, yemek giderlerinden konaklama ihtiyaçlarınıza, ayni yardım ödeneklerinizden yakıt harcamalarınıza kadar, sizin adınıza en avantajlı çözümleri tek karta toplayarak butik çözümler getirecektir.

MetropolCard paydaşlarına katma değerli çözüm üretmektedir. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verilen her türlü hizmet şirketinize külfet değil, size zaman yaratan farklı çözümler haline gelmektedir.

Çalışan Açısından

MetropolCard, sunduğu geniş üye ağıyla, çalışanlara seçme özgürlüğü sunmaktadır.

MetropolCard, online kart işlemleri ile çalışanların da yüzünü güldürmekte ve kayıp, çalıntı gibi durumlarda anında müdahale ederek bakiye kayıplarının önüne geçilmesini sağlamaktadır.

MetropolCard, çalışanlar içinde tek kartta çok işlem yaparak, tüm konularda harcama kolaylığı yaratmaktadır.