Why MetropolCard?

Why MetropolCard?

MetropolCard: The World of Privilege and Benefit
Vergi Avantajı
“MetropolCard vergi muafiyeti sağlayarak nakit ödeme sistemine göre %100’a varan kazanç sağlar.”

Restopay Vergi avantajını hesapla

Giftpay Vergi avantajını hesapla
Seçme Özgürlüğü
MetropolCard, sunduğu geniş üye ağıyla, çalışanlara seçme özgürlüğü sunmaktadır.
Kart Görselleri
MetropolCard kurumunuza özel tasarlamış olduğu kartlarla hem firma imajınızı güçlendirecek hem de kurumsal aidiyet olgusunun gelişimine katkıda bulunacaktır.
Değer Veren Hizmet Anlayışı
MetropolCard paydaşlarına katma değerli çözüm üretmektedir. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verilen her türlü hizmet şirketinize külfet değil, size zaman yaratan farklı çözümler haline gelmektedir.
Online Kart Hizmetleri
MetropolCard, sektöründe bir ilki yaşatarak akıllı kartları ONLINE çalışır duruma getirmiştir. Bu hizmeti ile beraber kurumunuza kayıp, çalıntı gibi çeşitli nedenlerle oluşabilecek ciddi kayıpların önüne geçilmesine olanak verecektir.
Tek Kart, Çok İşlem
MetropolCard, şirketinizde birçok işyükü getiren konuda iş ortaklığınıza soyunarak, yemek giderlerinden konaklama ihtiyaçlarınıza, ayni yardım ödeneklerinizden yakıt harcamalarınıza kadar, sizin adınıza en avantajlı çözümleri tek karta toplayarak butik çözümler getirecektir.

100% Domestic 100% National

Teknoloji!

Thanks to the smart wallet feature of MetropolCard, you can make all your payments with a single card and track them online instantly.

As a precursor in its industry, MetropolCard allows companies to manage their non-salary personnel allowances and different spending budgets on a single card, with online prepaid systems.
USER REVIEWS

What do they think about MetropolCard?

5.0/4.6

3,000+ reviews by 550,000+ users    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.