Neden MetropolCard?

Neden MetropolCard?

Kazandıran MetropolCard’ın Ayrıcalıklı Dünyası
Vergi Avantajı
“MetropolCard vergi muafiyeti sağlayarak nakit ödeme sistemine göre %100’a varan kazanç sağlar.”

Restopay Vergi avantajını hesapla

Giftpay Vergi avantajını hesapla
Seçme Özgürlüğü
MetropolCard, sunduğu geniş üye ağıyla, çalışanlara seçme özgürlüğü sunmaktadır.
Kart Görselleri
MetropolCard kurumunuza özel tasarlamış olduğu kartlarla hem firma imajınızı güçlendirecek hem de kurumsal aidiyet olgusunun gelişimine katkıda bulunacaktır.
Değer Veren Hizmet Anlayışı
MetropolCard paydaşlarına katma değerli çözüm üretmektedir. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Verilen her türlü hizmet şirketinize külfet değil, size zaman yaratan farklı çözümler haline gelmektedir.
Online Kart Hizmetleri
MetropolCard, sektöründe bir ilki yaşatarak akıllı kartları ONLINE çalışır duruma getirmiştir. Bu hizmeti ile beraber kurumunuza kayıp, çalıntı gibi çeşitli nedenlerle oluşabilecek ciddi kayıpların önüne geçilmesine olanak verecektir.
Tek Kart, Çok İşlem
MetropolCard, şirketinizde birçok işyükü getiren konuda iş ortaklığınıza soyunarak, yemek giderlerinden konaklama ihtiyaçlarınıza, ayni yardım ödeneklerinizden yakıt harcamalarınıza kadar, sizin adınıza en avantajlı çözümleri tek karta toplayarak butik çözümler getirecektir.

%100 Yerli %100 Milli

Teknoloji!

MetropolCard’ın akıllı cüzdan özelliği sayesinde tek bir kart ile tüm harcamalarınızı yapabilir, online olarak anlık takip edebilirsiniz.

Sektöründe bir ilk olarak online çalışan ön ödemeli sistemlerle şirketlerin maaş dışı personel ödeneklerini farklı harcama bütçelerini tek bir kart üzerinden yönetilmesine olanak sağlar. Bu özelliği ile çalışanların yüzünü güldürmekte ve kayıp, çalıntı gibi durumlarda anında müdahale ederek bakiye kayıplarının önüne geçilmesini sağlamaktadır.
KULLANICI GÖRÜŞLERİ

MetropolCard hakkında ne düşünüyorlar?

5.0/4.6

550.000+ kullanıcı tarafından 3.000+ değerlendirme    This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.