MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katıl.

Üye İş Yeri Olmak İstiyorum

Yeni-Yil * Kampanya ilk 1.000 katılımcının başvurusu ile sınırlıdır.
Kampanyadan yararlanmak için; MetropolPos uygulamasını cep telefonunuza indirip kullanmalı ve ilk 6 ay 1.000 TL ikinci 6 ay 1.000 TL olmak üzere bir senenin sonunda toplamda minumum 2.000 TL üstü fatura kesmelisiniz.
Yeni Yılda MetropolCard Üye İş Yeri Olun Kazanın!

40 Bini aşkın MetropolCard üye noktası arasında siz de yerinizi alın. İşiniz dijital ödemelerle kolaylaşırken MetropolCard’la büyüsün.

Yeni Yıla özel hemen üye olun 6. ayın sonunda 50 TL diğer 6. ayın sonunda da 50 TL hediye kazanın.
ÜYE OL
e-Dergi MetropolCard Üye İş Yeri Olanlar Kazanıyor!
Metropolcard’ın 35 bini aşkın üye işyeri 1 milyon üzeri kart kullanıcısıyla buluşuyor. Üyelerimize özel sunduğumuz avantajlardan yararlanmak ve Metropolcard ailesine katılarak işletmenizi büyütmek için hemen başvurun!

İşletme bilgilerinizle form doldurarak üye işyerimiz olmak için başvuruda bulunabilir, yetkililerin sizlerle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Üye işyeri sözleşmenizi vakit kaybetmeden online ortamda doldurabilir, cep telefonunuza gönderilen kullanıcı bilgileri ile mobil pos uygulamamızı telefonunuza indirerek satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz!

metropolpos yeni ölçek2

MetropolPos Avantajlarıyla Kolay Ödeme Alın!

MetropolPos Mobil Uygulama Klavuzu, uygulamayı nasıl kullanabileceğinizi, ödeme alım ve diğer tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilmenize dair içerikler barındırıyor. MetropolPos diğer pos cihazlarına göre bakım, onarım, kağıt gibi ekstra masrafları ortadan kaldırır. Tamamen ücretsiz birçok ödeme türü ile hizmetinizde!