MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katılın.

Hakkımızda

MetropolCard

Şirketinizin çalışanlarına sunmuş olduğu yemek ödeneklerinin, akıllı kartlara yüklenmesi suretiyle, muhasebeleştirilebilmesi, denetlenebilmesi ve yönetilebilmesini MetropolCard avantajları ile ONLINE olarak sağlayan elektronik ödeme sistemi hizmetidir.
Hakkımızda

Kurum ve çalışan açısından gerçekten avantajlı çözümler sunuyoruz.

BAŞARIMIZIN SIRRI

Açık kapı felsefesi ile etik kurallar çerçevesinde ülke değerlerine %100 yerli sermaye ile yeni değerler kazandırma azmimizdir.

Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş. sektöründe bir ilk olarak online çalışan, ön ödemeli sistemlerle şirketlerin maaş dışı personel ödeneklerini farklı harcama bütçelerini tek bir kart üzerinden yönetilmesine sağlayan, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrutusunda çözüm üreten ve bu konuda faaliyet gösteren bir şirkettir.
Vizyonumuz-icon

Vizyonumuz

Sektöründe, ilklerin uygulayıcısı olmak ve ürün çeşitliliğini, kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmak, küreselleşmek ve güvenilir bir marka olmak.
Misyonumuz-120x75

Misyonumuz

Şirketlerin kurumsal harcamalarını tek kart üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, aynı zamanda kurumlara yönelik farklı çözümler üreten, etik değerleri göz önünde bulundururken bilgi ve paylaşımı en üst seviyede paydaşlarına sunan ve tüm paydaşları için hayatı kolaylaştıran çözümler üretmektir.
Değerlerimiz-icon-1-120x75

Değerlerimiz

Müşteri ve kalite odaklı, güvenilir, yenilikçi ve girişimci, profesyonel, sorumluluk sahibi oluşumuz; özverili çalışmamız; gücümüzü dayanışma ve takım ruhundan almamızdır.

KAZANDIRAN YEMEK KARTI

Avantajlarla dolu MetropolCard dünyası ile tanışın

% 100
Vergi Avantajı
25 .000+
Üye İşyeri
550 .000+
Uygulama İndirmeleri
% 100
Yerli ve Milli
Kullanıcı Görüşleri

MetropolCard hakkında ne düşünüyorlar?