Hakkımızda

MetropolCard

Şirketinizin çalışanlarına sunmuş olduğu yemek ödeneklerinin, akıllı kartlara yüklenmesi suretiyle, muhasebeleştirilebilmesi, denetlenebilmesi ve yönetilebilmesini MetropolCard avantajları ile ONLINE olarak sağlayan elektronik ödeme sistemi hizmetidir.
Hakkımızda

Kurum ve çalışan açısından gerçekten avantajlı çözümler sunuyoruz.

BAŞARIMIZIN SIRRI

Açık kapı felsefesi ile etik kurallar çerçevesinde ülke değerlerine %100 yerli sermaye ile yeni değerler kazandırma azmimizdir.

Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş. sektöründe bir ilk olarak online çalışan, ön ödemeli sistemlerle şirketlerin maaş dışı personel ödeneklerini farklı harcama bütçelerini tek bir kart üzerinden yönetilmesine sağlayan, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrutusunda çözüm üreten ve bu konuda faaliyet gösteren bir şirkettir.
Vizyonumuz-icon

Vizyonumuz

Sektöründe, ilklerin uygulayıcısı olmak ve ürün çeşitliliğini, kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmak, küreselleşmek ve güvenilir bir marka olmak.
Misyonumuz-120x75

Misyonumuz

Şirketlerin kurumsal harcamalarını tek kart üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, aynı zamanda kurumlara yönelik farklı çözümler üreten, etik değerleri göz önünde bulundururken bilgi ve paylaşımı en üst seviyede paydaşlarına sunan ve tüm paydaşları için hayatı kolaylaştıran çözümler üretmektir.
Değerlerimiz-icon-1-120x75

Değerlerimiz

Şirketlere, çalışanlara ve üye kuruluşlarına yaşamı kolaylaştıran, butik çözümler üreten MetropolCard sorunsuz hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu yaklaşım ile kamu, özel sektör, KOBİ, holding, üniversite gibi birçok yelpazede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet vermeyi ve işbirliği içerisinde olmayı arzulamakta ve bu faaliyetler esnasında yüksek kalite standartları, kamu ihale kanunu, iş kanunu, maliye bakanlığı, sosyal güvenlik kurumunun ve ilgili yasal otorite tarafından getirilen tüm yasal şartlar ve kanunlar çerçevesinde sürekli iyileştirmeler, geliştirmeler, yaparak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt eder.
kalite

Kalite Politikamız

Şirketlere, çalışanlara ve üye kuruluşlarına yaşamı kolaylaştıran, butik çözümler üreten metropolcard sorunsuz hizmet anlayışını benimsemektedir.
Bu yaklaşım ile kamu, özel sektör, kobi, holding, üniversite gibi birçok yelpazede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet vermeyi ve işbirliği içerisinde olmayi arzulamakta ve bu faaliyetler esnasında yüksek kalite standartları, kamu ihale kanunu, iş kanunu , maliye bakanlığı, sosyal güvenlik kurumunun ve ilgili yasal otorite tarafından getirilen tüm yasal şartlar ve kanunlar çerçevesinde sürekli iyileştirmeler, geliştirmeler, yaparak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayi taahhüt eder.

KAZANDIRAN YEMEK KARTI

Avantajlarla dolu MetropolCard dünyası ile tanışın

% 100
Vergi Avantajı
40 .000+
Üye İşyeri
1 .000000+
Kart kullanıcısı
% 100
Yerli ve Milli
Kullanıcı Görüşleri

MetropolCard hakkında ne düşünüyorlar?

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.