OYAK_Grup_Sigorta

MetropolCard kullanıcılarına özel Kesintisiz 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Planı!

MetropolCard kullanıcılarına özel Kesintisiz 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Planı!

Bireysel Emeklilik planına min.150 TL aylık katkı payı ile dahil olabilirsiniz.Katkı payı ödemelerinizi tercih edeceğiniz aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık periyotlarla yapabilirsiniz.

Çocuğunuz adına yaptığınız sözleşme ile her ay %30 devlet katkısından faydalanırsınız.

Planımızda Giriş aidatı bulunmamaktadır.

Planımızda Yönetim gider kesintisi bulunmamaktadır.

Sözleşmenin 5. Yılı dolmadan önce ayrılma durumunda (sistemden çıkış veya aktarım) ertelenmiş giriş aidatı alınır. Bu tutar her sözleşme yılı için ilgili yılda uygulanacak Aylık Brüt Asgari Ücretin (ABAÜ) %8,5‘ine karşılık gelen tutardır.

Ara verme kesintisi mevzuatta belirtilen şekilde sözleşmenin ara verme süresi boyunca aylık olarak (2 TL).

Sisteme dahil olduğunuz anda, çocuklarınızın yaşına özel olarak hazırlanmış asistans hizmetlerinden anında yararlanmaya başlayın.

Yenidoğan Paketi ( 0-2 Yaş ) Annelere özel ücretsiz psikolojik danışmanlık , Anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik anlaşmalı firmalardan indirim.

Okul Öncesi Paketi (2- 5 Yaş ) Ücretsiz diş ve göz check – up , Oyun terapisi , Anlaşmalı firmalarda mobilya ve kıyafet alışverilerinde indirim.

Okul Çağı Paketi ( 5-18 Yaş ) Lise ve üniversitelere giriş tercihlerinde online rehberlik hizmeti , Anlaşmalı kurumlarda ücretsiz ya da indirimli ergenlik danışma hizmeti, Anlaşmalı kurumlarda indirimli spor kursları.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.