Metropol Pos Mobil Uygulama Kullanım Koşulları

Metropol Pos Mobil Uygulama Kullanım Koşulları

İşbu “Metropol Pos Mobil Uygulaması” (Uygulama)’na giriş yaparak, kullanacak olan, kullanıcılar (Kullanıcı), Uygulama’nın, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş.’ne ait olduğunu ve onun tarafından işletildiğini kabul ederler. Uygulamanın içeriği, ulusal/uluslararası telif hakları ve ticari marka mevzuatınca korunmaktadır. Lütfen uygulamayı kullanmadan önce işbu Kullanım Koşulları’nı dikkatle okuyunuz; Uygulama’da yer alan içeriklerin, eserlerin ve bilgilerin tüm mali hakları (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) tamamen Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş.’ye aittir ve kısmen de olsa bu hakların kullanılması ancak ticari olmayan kişisel amaçlarla, gerekli kaynak atıfları yapılarak mümkün olacaktır. Kullanıcı, kodlar ve yazılım da dahil olmak üzere, Uygulama’daki hiçbir içeriği değiştiremeyeceğini, kopyalayamayacağını, çoğaltamayacağını, yeniden yayımlayamayacağını, başka bir cihaza yükleyemeyeceğini, iletemeyeceğini ya da dağıtamayacağını kabul eder.

Kullanıcı, Uygulama’yı indirme işlemi esnasında, bazı kişisel ve kullandığı karta ilişkin verilerini paylaşmayı kabul eder. Metropolcard, Kullanıcının kişisel verilerinin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, hukuka uygun, doğru, güncel ve kanunlarda belirlenen süre ile sınırlı olmak üzere işleneceğini Kullanıcıya ait bilgileri, yalnızca Metropolcard iştirakleri ile paylaşacağını, bunun dışında, gerçek ve tüzel üçüncü kişilerden güvenle saklayacağını ve Kullanıcı ile iletişime geçilmek için kullanılacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı, tüm bilgilerin güncelliğinden ve doğruluğundan tamamen sorumlu olacağını, bilgileri paylaşılacak kart bilgilerini paylaşmaya tam yetkili olduğunu ve aksi halde meydana gelebilecek tüm durumlardan sorumlu olacağını kabul ve taahhüt eder. Söz konusu bilgiler, Metropolcard tarafından, kendisine ve Metropolcard iştiraklerine ait diğer ürün/hizmetlerin tanıtımı ve sair amaçlarla da kullanılabilecektir. Metropolcard, işbu koşulların, ilgili mevzuata uygun olarak yürütüleceğini, herhangi bir maddesinin geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü hükümsüz olmasının, diğer maddelerin geçerliliğini etkilemeyeceğini, kabul eder. İhtilaf olması halinde, İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak ve Türk Hukuku uygulanacaktır.

Burada belirtilen koşullarla ilgili her türlü görüş ve soru için; [email protected] adresine e-posta göndermek suretiyle, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş. ile iletişime geçebilirsiniz.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.