akıllı kart sistemi

Akıllı Kart Sistemi

Genel

Akıllı Kart Sistemi

Tek bir uygulama ile şirketinize dair tüm harcamaları yapabileceğiniz, yapılan harcamaları kontrol edip denetleyebileceğiniz, kısıtlama getirip arttırabileceğiniz bir uygulama olduğunu biliyor muydunuz? MetropolCard Akıllı Kart Sistemi ile şirketinize dair tüm harcamaları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Yemek kartı sektöründe bir ilke imza atan MetropolCard, yepyeni sistemi ile bir çok ödeme ve harcamayı sistemleştiriyor ve size yük olmaktan kurtarıyor. RestoPay, PetroPay, PassPay, OtelPay, GiftPay ve OkulPay gibi sektörel ve hemen hemen tüm şirketlerin ihtiyacını karşılayan hizmet ağı, tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını tek bir uygulama üzerinde toplayabiliyor. Dijital çağda zaman tasarrufu sağlayabilmek açısından da çok verimli bir hizmet olan Akıllı Kart Sistemi, yaptığınız harcamaları kontrol etmenizi ve hizmetlerimiz doğrultusunda işlem yapmanızı sağlayan bir sistemdir.

Temasın en aza indirgendiği bu dönemde de Akıllı Kart Sistemi sayesinde kart olmadan, POS cihazında telefon numarası veya kart numarası tuşlayarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Bu özelliğin detaylarına internet sitemizden de ulaşabilirsiniz.

İş, aile, taşıt, yemek, maliye, muhasebe gibi hayatınıza dair bir çok alanda size kolaylık sağlayan bu sistem, IOS ve Android dijital marketlerinde ücretsiz olarak telefonunuza indirebileceğiniz bir sistem. MetropolCard sistemine tanımlı telefon numaranız veya kart numaranız ile giriş yaparak tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygulama üzerinden hesap bakiyeniz, işlem geçmişiniz, mevcut kartlarınız, yakınınızdaki MetropolCard uyumlu kafe, restoran, market, mağaza hakkında bilgilenebilir, birçok işlemi hızlı ve pratik şekilde yapabilirsiniz.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.