giftpay-hediye

ŞİRKET ÇALIŞANLARINIZI GIFTPAY İLE MUTLU EDİN!

GiftPay

ŞİRKET ÇALIŞANLARINIZI GIFTPAY İLE MUTLU EDİN!

Yüzde yüz yerli ve milli olan Metropol Card’ın sunduğu avantajlardan biri de GiftPay’dir. Örneğin personellere özel günlerde yapılmak istenen küçük jestlerde bu MetropolCard ürününü tercih edebilirsiniz. İçerisine dilediğiniz kadar bakiye ekleyebildiğiniz kartları personellerinize verebilirsiniz. Personelleriniz de ihtiyaç duyduğu alanlarda bu bakiye ile harcama yapabilir. Geniş kullanım ağına sahip olan Giftpay; kırtasiye, giyim, gıda gibi birçok alanda kullanım olanağı sağlar.

Giftpay ile Yüksek Motivasyon Mümkün

Bir işletmede mutlu ve mutsuz çalışanlar daima vardır. Farklı karakterlerdeki bireylerin bir arada çalışması zorluklar çıkarabilir. Personellerin mutluluğu ve mutsuzluğu değişiklik gösterse de, bir çalışanın işletmeye kendini ait hissetmesi bütün bu sorunları ufak ve çözülebilir hale getirir. Örneğin bir personelinizin doğum gününde ona ufak bir jest yapıp Giftpay verdiğiniz takdirde, personeliniz hem istediği şekilde harcamasını yapabilecek, hem de şirkete olan bağlılığı artacaktır. Doğum gününü hatırlayıp ona ufak bir jest yapan işletmede çalışmak mı yoksa aydan aya maaşını yatırmaktan başka bir şey yapmayan stabil bir işletmede çalışmak mı? Tabiki özel günlere önem veren bir işletmede çalışmak! Metropol, iş performansı ve motivasyonu yüksek personellerle çalışmanıza büyük bir katkı sunar!

Giftpay aynı zamanda devletin ayni yardımlar için kurumlara sağladığı SGK avantajlarından da yararlanmanızı sağlar. Bu sayede şirketiniz bütçe konusunda herhangi bir sorun da yaşamaz. Giftpay ile devletin sağladığı olanaklardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Giftpay sadece paradan değil zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Mali raporlamalarınızda ve denetimlerde kafanızı kurcalayan hiçbir detay olmayacaktır. Zengin bir kullanım ağı olmasına rağmen sizin göreceğiniz şey farklı farklı detaylar değil yalnızca Giftpay olacaktır.

Yüksek Verim için Giftpay

Şirketlerin yapacağı sosyal projelerde ve marka imaj çalışmalarında, prestijli kullanım sağlar. Örneklendirecek olursak, şirketinizin sosyalleşme amaçlı yapacağı haftasonu etkinliklerine maddi kısıtlamaları dolayısıyla katılmak istemeyen personelleriniz olabilir. Bunların önüne geçmek için MetropolCard hemen yardımınıza koşar. Bu güzel haftasonunun ardındaki çalışma günleri de eminiz ki verimli geçecektir. Personellerinizin bu denli sosyal bir şirkette verimsiz çalışması da pek mümkün değildir!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.