okulpay

OKULPAY: ÖZEL AVANTAJLAR VE FIRSATLARLA DOLU KART!

Genel

OKULPAY: ÖZEL AVANTAJLAR VE FIRSATLARLA DOLU KART!

Okulpay ile kurumlara ayrı, personel ve öğrencilere ayrı avantaj ve fırsat sağlayan giriş çıkış ve ödeme kontrolü sağlamak artık daha kolay! Öncelikle kurum ve personellere sağlanan avantajlardan bahsedelim. Bu kart yalnızca ödeme yapılabilecek bir kart değil. Aynı zamanda kimlik kartı avantajı da sağlıyor. Bu sayede güvenlik kontrol noktalarında kimlik kontrolü yaparak kurumunuzun güvenliği her zaman üst seviyede olur. Bu kart yalnızca üniversitelerde değil, kamu, vakıf ve kolejlerde de geçerlidir.

Kart ile yapılan işlemleri kontrol altında tutabilirsiniz. Nasıl mı? Metropolcard’ın web sitesi üzerinden tüm veriler önünüze sunulur. Bu sayede mali gelir ve giderlerinizi, güvenlik seviyenizi kontrol altında tutan siz olursunuz.

Aynı zamanda kimlik kartı görevi de gören bu kartın kaybolma veya çalınma durumu da söz konusu olabilir. Fakat kontrol daima sizin elinizde! Kart hemen iptal edilir ve anında yenisi üretilir. Uzun uğraşlar gerektiren formalitelerle ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Okulpay avantajlarına göz atın!

Okulpay sayesinde, personel ve öğrencilerin harcamalarını raporlamakla siz uğraşmazsınız. Sistematik bir şekilde devamlılık takibi detaylı olarak raporlanır ve ne zaman isterseniz size sunulur. Size sadece bu raporları incelemek kalır.

Hiyerarşinin hayatın her alanında olduğu gibi kurumunuzda da var olduğunu biliyoruz. Okulpay, herkese aynı yetki alanını sağlamaz. Personel, öğrenci ve ziyaretçilerinizin faydalanmasını istediğiniz farklı farklı birçok departmanı olan kurumunuzda, yetki sınırlandırmasına siz karar verirsiniz. Bu sayede her şeyden tasarruf edersiniz.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Okulpay yalnızca kurum ve personellere değil, öğrenci ve velilere de çok fazla olanak sağlar. Kart sahibi olan öğrenciler, geniş kullanım ağı sayesinde birçok avantajdan uygun fiyat ve indirimlerle faydalanabilir.

Öğrencilerinizi en çok tedirgin olan şeyin ne olduğunu eminiz ki siz de tahmin edebilirsiniz. Tabii ki de yükleme noktaları! Fakat Okulpay’e yükleme yapmak isteyen öğrencilerinizin bu tedirginliği yaşamalarına hiç gerek yok. Çünkü yükleme noktasının birçok yerde bulunması büyük bir avantaj. Veya isterlerse Metropolcard’ın internet sitesi üzerinden de istedikleri zamanda ve miktarda yükleme yapabilirler.

Öğrencilerinizin harcamalarını raporlamak istiyorsanız da detaylı araştırmalara ve teferruatlara takılmazsınız. Yine Metropolcard’ın internet sitesi üzerinden detaylı raporlar size sunulur. İstediğiniz zaman öğrencilerinizin harcamalarını takip edebilirsiniz.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.