akaryakıt-petropay

HEM ÇALIŞAN HEM ŞİRKET ARAÇLARININ İNDİRİM PLATFORMU: PetroPay

Genel

HEM ÇALIŞAN HEM ŞİRKET ARAÇLARININ İNDİRİM PLATFORMU: PetroPay

MetropolCard PetroPay, kısaca şirketinize ait olan akaryakıt harcamalarını denetleme ve kısıtlama imkanı tanıyan, fırsatlarla dolu bir hizmettir. Daha da açacak olursak akaryakıt harcamaları konusunda suistimallere açık nakit, kredi kartı gibi ödeme yöntemlerinin önüne geçerek sistemli bir denetleme ve kısıtlama imkanı sunuyor. Bununla beraber PetroPay’de tabii ki hem çalışanlar hem şirket için muhteşem indirim fırsatları mevcut.

Yaygın istasyon ağı ve detaylı yakıt yönetimi gibi birçok avantajıyla beraber PetroPay, sürdürülebilir ve sabit iskonto imkanı ve ayda iki kez filo yönetimi sağlayarak şirketinizi ve dolayısıyla sizi ciddi bir yükten kurtarıyor. Benzin istasyonlarında kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma gibi zahmetli ve zaman harcayan işlemlere gerek kalmadığı için kısa, orta ve uzun vadede zaman tasarrufu sağlıyor.

Denetlenen ve Kısıtlanabilen Akaryakıt Harcamaları!

MetropolCard’ın vergi avantajlarından da faydalanabileceğiniz PetroPay hizmeti, şirketinizde akaryakıt konusunda yaşayabileceğiniz birçok problemi de ortadan kaldırıyor. Personel gerektiren masraf fişleri düzenleme, fişlerin bilgisayara girilmesi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmadan tüm akaryakıt işlemlerinizi çözüyor. PetroPay’in düzenli raporlamalar ve denetlenen akaryakıt harcamaları ile birlikte şirketinizi ileri taşıyın!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.