MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katıl.
yemek kartı nedir

Yemek Kartı Nedir? Yemek Kartının Avantajları Nelerdir?

Genel

Yemek Kartı Nedir? Yemek Kartının Avantajları Nelerdir?

Yemek kartı, firmaların çalışanları için ödemekte olduğu yemek ücretini ön yüklemeli olarak ilettiği bir kart çeşididir. Yemek kartları, personellerin anlaşma bulunan restoranlarda avantajlı öğle yemekleri yemesini sağlamaktadır. Öğle yemekleri dışında anlaşmalı market ve pastane gibi farklı noktalarda da kullanım gerçekleştirilebilir.

Personellere yemek ihtiyaçlarını herhangi bir noktaya bağlı kalmadan özgürce karşılayabilme imkanı tanır. Aynı zamanda işletmeler yemek kartlarını kullanarak personellerinin yemek harcamalarından vergi avantajı sağlar.

İşveren olarak çalışma alanınızda yemek için bir alt yapı bulunmuyor ise ya da çalışma sahanızda yemek alanı yaratmak istemiyorsanız personelleriniz için yemek kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Metropol İle Avantajlı Çözümler!

MetropolCard; Şirketinizin çalışanlarına sunmuş olduğu yemek ödeneklerinin, akıllı kartlara yüklenmesi suretiyle muhasebeleştirilebilmesi, denetlenebilmesi ve yönetilebilmesini MetropolCard avantajları ile ONLINE olarak sağlayan elektronik ödeme sistemi hizmetidir. Kurumlara özel farklı çözümler üreten ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılan MetropolCard, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yemek kartı vergi avantajı

MetropolCard vergi muafiyeti sunarak nakit ödeme sistemine göre %90’a varan kazanç sağlar. Bununla birlikte mevcut geniş üye ağı sayesinde personellere seçim özgürlüğü vermektedir. Bu kart sayesinde hem firmalar avantajlı seçeneklerden yararlanabilir hem de personeller maddi kaygı yaşamadan konforlu bir süreç yaşar. Yemek kartı vergi avantajı hesaplama işlemi için tıklayınız.

Güvenli ödeme yöntemi

Nakit, kredi kartı gibi güvenlik riski bulunduran ya da suistimallere açık ödeme yöntemlerine karşı güvenli çözüm sağlar. Böylece yemek ve alışveriş sürecinde her zaman en iyi koşullara sahip olursunuz.

Yemek Kartı Nerelerde Geçerli?

MetropolCard, 35 bin üye iş yeri ile faaliyet sürdürmektedir. Bununla birlikte sektördeki en yaygın market ağı ile geçerlilik sunar. GiftPay ve PetroPay gibi avantajlı kullanım imkanları yaratır. MetropolCard geçen üye iş yerlerini incelemek için tıklayınız.

Şirketinizdeki masrafları azaltıp, giderlerinizden kar elde edebileceğiniz akılcı çözümler için MetropolCard ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Üstelik herhangi bir çalışan sınırı olmadan MetropolCard kullanabilmeniz mümkün. Öğle yemeği giderlerinden konaklama ihtiyaçlarına ya da yakıt ayrıcalıklarına kadar firmalar için en özel çözümler Metropol yemek kartı avantajları ile sizlerle!