MetropolCard'a Başvur! Sayısız avantajlar ile dolu MetropolCard dünyasına katıl.
otelpay ile iş seyahatlarinizde avantajlar elde edin

İş ve Diğer Seyahatleriniz İçin OtelPay Ayrıcalıklarını Tanıyın!

Genel

İş ve Diğer Seyahatleriniz İçin OtelPay Ayrıcalıklarını Tanıyın!

Personellerinizin iş seyahat süreçlerini ve harcamalarını çok daha kolay bir şekilde yönetmek için OtelPay kullanabilirsiniz!

Genellikle iş seyahati süreçleri bahar ve yaz aylarında fazlalaşır. Personellerinizin konaklayacağı alanları belirlemek, ekstra harcamaları limitlendirebilmek ve pratik olarak denetleyebilmek için OtelPay gibi önemli bir ayrıcalık mevcut! MetropolCard, seyahat faaliyetleri için kullanım imkanı sunduğu bu ürün ile konaklama maliyetlerini azaltıyor. Sağladığı özel kampanyalar ile de kurumsal avantajlar elde etmenize yardımcı oluyor. Hem işveren hem de personel için seyahatteki birçok detay, problem olmaktan çıkıyor. Çalışanlarınız iş seyahatlerinde nakit taşıma ihtiyacı duymadan her harcama için rahatlıkla ödeme yapmakta özgür!

Personellerinizin konaklama ihtiyaçlarını OtelPay ile yönetin!

OtelPay, maliyet kontrolü yapmak ve zaman tasarrufu sağlamak için mükemmel bir çözümdür. Kurumunuz açısından, konaklama ve ekstre harcamalarının limitlendirebildiği, muhasebeleştirildiği, raporlama / denetleme olanağı tanıyan bir hizmettir. +1100 Otel ağı ile birlikte seyahatleriniz için en iyi planlamayı oluşturmanıza yardımcı olur. Nakit, kredi kartı gibi güvenlik riski taşıyan veya suistimallere açık ödeme yöntemlerine karşı güvenli çözüm sağlar.

Personellerin iş seyahatlerinde en büyük sorunlarından biri de her harcama için fiş, imza ya da döküm talep etmektir. OtelPay için her çalışanınıza özel bütçe tanımlaması yapabilir ve tüm harcamalar için kolayca muhasebeleştirme sağlayabilirsiniz. Hem sizin hem de çalışanlarınızın harika ayrıcalıklara sahip olduğu bu ürün, birçok kurumsal firmanın tercih ettiği hizmetler içerisinde yer alır. Sizde tüm personellerinizin yemek, seyahat, petrol ve birçok ihtiyacı için MetropolCard avantajlarını kullanabilirsiniz. Personelleriniz ise yalnızca MetropolCard’a özel fırsatları değerlendirerek çok avantajlı alışverişler gerçekleştirebilir. Hem işverenlere hem de çalışanlara en iyi ayrıcalıkları sunan MetropolCard, daima sizlerle!

Tüm ürünleri inceleyebilir ve sektörünüze ilişkin hizmetler hakkında bizden her zaman bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamıza tıklayarak arayabilir ya da bizlere sağ üst köşede bulunan başvuru formu üzerinden detayları iletebilirsiniz.

Kampanyalar kategorisini ziyaret ederek aktif MetropolCard kullanıcılarının yararlandığı tüm kampanyalara göz atabilmeniz mümkün. Her zaman kazandıran ve önemli fırsatları ile fark yaratan MetropolCard, avantajlı çözümler sunmaya devam ediyor!