1170x570px-Metropolpos-Blog-Görsel

MetropolPOS ile cihaz taşımaya son!

Genel

MetropolPOS ile cihaz taşımaya son!

Ödeme yöntemleri çeşitlendikçe cihaz değiştirmeye, “Kartım/ödeme yöntemim işletmenin pos cihazında geçiyor mu acaba?” diye karalar bağlamaya #Paydos diyoruz!

Gelişen teknoloji ve değişen dünya dinamikleriyle birlikte poz cihazı taşıma devri de tarihe karışıyor. MetropolPos ile dijital ödemenin, temassız teslimatın tadını çıkarmaya hazırsanız, anlatmaya başlıyoruz…

İşyerleri için MetropolPos faydaları neler?

Pos cihazı taşıma derdinin yanı sıra, bağlantı kopukluğu, şarj sorunu ve tükenen fiş kağıdı gibi problemlerle vedalaşmanın zamanı geldi. Akıllı telefonlarınıza Google Play Store, App Store ve App Gallery’den indirebileceğiniz MetropolPos uygulaması ile ödemelerinizi güvenle alabilir, cihaz kullanırken yaşadığınız sorunları ardınızda bırakabilirsiniz.  

Basit ve Kullanışlı Arayüz

MetropolPos uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz anda; kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabileceğiniz olabildiğinde basit ve kullanışlı bir arayüz ile karşılaşır, dijital dünyanın tüm avantajlarından faydalanmaya başlarsınız.

Giriş Ekranı ve Üyelik Kaydı

Buradaki kullanıcı adı, MetropolCard hesabına tanımlı cep telefon numaranızdır. İşletmenizle dahil olduğunuz sistemde hangi telefon numarasının kayıtlı olduğunu hatırlamıyorsanız, “Kullanıcı Adımı Unuttum” butonuna tıkladıktan sonra; vergi numaranızı, telefon numaranızı ve üye iş yeri numaranızı girerek kullanıcı adınızın kayıtlı cep telefonunuza gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Şayet kullanıcı adınızı biliyor ancak şifrenizin ne olduğundan emin olamıyorsanız “Şifremi Unuttum” butonuna bastıktan sonra gerekli adımları tamamlayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Mevcutta bir kullanıcı adınız yok ise üzülmenize hiç gerek yok çünkü aynı ekrandan “Üye Kayıt” butonuna basarak yeni bir üye kaydı oluşturabilirsiniz.

Mobil Aktivasyon

Giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra, sistemde kayıtlı telefon numaranıza gelecek onay kodu ile aktivasyon aşamasını bitirip MetropolPos ile güvenle ödemelerinizi almaya başlayabilirsiniz.

MetropolPos

Giriş ve aktivasyon sona erdiyse MetropolPos ayrıcalıklarıyla tanışmaya hazırsınız! Anasayfa’da yer alan kampanyalara ve avantajlara göz gezdirebilir, sağ üst köşede bulunan “Gelen Kutusu”nda işletmeniz ile ilgili bildirimlere ulaşabilirsiniz. Sol üst köşede yer alan imge çubuklarına tıklayarak ise hakkımızda, 7/24 destek hattı ve iletişim kanalları yer alır.

Satış işlemleri nasıl gerçekleşiyor?

MetropolPos uygulaması üzerinden “Satış Menüsü”ne tıkladığınız anda MetropolCard’ın tüm ödeme yöntemlerini ekranda görebilirsiniz! QR Kod ile Ödeme, Temassız Ödeme, SMS ile Ödeme, Chippin ile Ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçip harcama tutarını ve RestoPay & GiftPay gibi harcama türünü seçtiğiniz anda işlemlerinizi MetropolPos üzerinden kolayca gerçekleştirmeniz mümkün!

MetropolPos ile başka neler yapabilirim?

MetropolPos ile MetropolCard’ın dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilir, cihaz taşımadan ödemelerinizi telefon üzerinden alabilirsiniz. Geçmiş satış işlemlerinizi ve satış listelerinizi görüntüleyebilir, gün sonu raporlarınızı ve faturalarınızı alabilirsiniz. Fatura bilgileri, konum doğrulama, kart talebi oluşturma, kullanıcı oluşturma ve üye kullanıcıları gözlemleme gibi seçenekler ile de dijital dünyanın kolaylıklarını parmaklarınızın ucuna kadar getiren MetropolPos uygulamasını siz de hemen şimdi indirin, temassız ve cihazsız ödeme yöntemlerinin ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.